ارسال فایلهای حجیم
بهمن ۱۱, ۱۳۹۵

معرفی ۶ سرویس اشتراک گذاری فایل های حجیم


گاهی اوقات نیاز پیدا میکنیم که فایلهایی با حجم بالا را برای شخص دیگری بفرستیم که ممکن است این فایلها نمونه پروژه یا عکس و فیلم باشد که بخواهید آن را برای کارفرما یا دوستان خود بفرستید. سرویس های ایمیل در این مورد با محدودیت مواجه هستند و معمولا بیشتر از ۳۰ مگابایت را ارسال نمیکنند.

امروز ۶ سرویس اشتراک گذاری فایل را معرفی میکنم که میتوانید با استفاده از آن فایهایتان را تا چند گیگ به راحتی آپلود کنید و در نهایت لینک دانلود آن را در اختیار دوستان خود قرار دهید.البته این سایتها هم نامحدود نیستند و دارای محدودیت های حجمی و زمانی خاص خود هستند ولی امکاناتی که ارائه میدهند به اندازه ای خوب هست که بتواند در مواقع ضروری مشکل شما را حل کند.

WeTransfer

قابلیت آپلود تا ۲۰ گیگ فایل و نگه داری آن تا یک هفته

Pibox

قابلیت آپلود تا ۳ گیگ و افزایش حجم تا ۱۰۰۰ گیگ در صورت دعوت از دوستان برای عضویت در این سایت

Filemail

قابلیت آپلود تا ۳۰ گیگ و نگه داری از فایلها تا یک هفته

Send Anywhere

فابلیت ارسال فایل بدون محدودیت حجم

Volafile.io

این سرویس دهنده مانند یک چت روم عمل میکند و میتوانید در آن روم مخصوص خود را بسازید و فایلها را بدون محدودیت در آن قرار دهید و همچنین به صورت نامحدود افراد را به روم خود دعوت کنید تا بتوانند از فایلها استفاده کنند. فایها در این روم بعد از ۲ روز پاک میشود

 

Pcloud

در این سایت میتوانید تا ۵ گیگ فایل آپلود کنید و لینک دانلود آن را برای ۱۰ نفر از دوستان خود ایمیل کنید. استفاده از این سایت نیاز به ثبت نام ندارد و سرعت آپلود فایلها در آن بسیار بالا است.

این ۶ سایت به عنوان نمونه ای از صدها سایت با موضوع اشتراک گذاری فایل هستند که عملکرد بسیار خوبی داشته اند و توانستند کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کنند.