اپلیکیشن روتوش تصاویر
آبان ۱۸, ۱۳۹۵

روتوش حرفه ای تصاویر در موبایل با Adobe Photoshop Fix


یکی از استفاده های اصلی گوشی های موبایل عکاسی از لحظات مختلف است و کمتر کسی پیدا میشود که از دوربین گوشی خود استفاده نکرده باشد.اپلیکیشن های فراوانی برای ویرایش و روتوش تصاویر ارائه شده اند تا افراد بتوانند بعد از گرفتن عکس , تغییرات لازم را در آن انجام دهند و تصاویر خود را به صورت زیباتر ذخیره کنند.

یکی از قوی ترین اپلیکیشن های ارائه شده برای روتوش تصاویر Adobe Photoshop Fix است که از سال قبل برای سیستم عامل iOS و اکنون برای سیستم عامل اندروید هم ارائه شده و میتوانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

شرکت ادوبی و خصوصا نرم افزار فتوشاپ از قدیمی ترین و شناخته شده ترین  ابزارهای ویرایش تصویر است که برای بسیاری از افراد شناخته شده است و اکنون در تلفن هوشمند خود هم میتوانید با فتوشاپ کار کنید. البته نسخه فتوشاپ موبایلی امکانات نسخه دسکتاپ را ندارد و بیشتر برای روتوش تصاویر و اصلاحاتی مانند : بهبود کیفیت رنگ , کنترل کنتراست تصویر , صاف کردن پوست و کارهای از این دست کاربرد دارد.

با کمک ابزارهای این اپلیکیشن حتی میتوانید بر روی تصاویر خود سایه هایی ایجاد کنید و بخشی از تصویر را تاریک تر کنید تا جلوه هنری و آتلیه ای داشته باشد.

photoshop-fix-screensاین اپلیکیشن میتواند علاوه بر روتوش تصاویر پرتره برای ویرایش انواع دیگر تصویر هم استفاده شود و کارهایی مانند برش دادن و حذف کردن بخشهایی از تصویر را در آن انجام دهید و بعضی از ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ مانند : Stamp  و  Heal و Patch هم در آن وجود دارد که برای شما تجربه یه فتوشاپ نیمه حرفه ای را به همراه خواهد داشت. برای دانلود اپلیکیشن Adobe Photoshop Fix میتوانید با کلیک روی لینک زیر به صورت مستقیم از گوگل پلی اپلیکیشن را دریافت کنید :

دانلود Adobe Photoshop Fix

برای اجرای این اپلیکیشن به نسخه ۵ یا بالاتر اندروید نیاز دارید.