دانلود dropbox
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۶

قابلیت اسکن تصاویر در اپلیکیشن دراپ باکس Dropbox


دراپ باکس یکی از سرویس های میزبانی ابری فایل است که کاربران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد و برای کاربران ایرانی هم شناخته شده است و افراد زیادی برای نگه داری امن فایل های خود از آن استفاده میکنند و فایل های مهم خود را با استفاده از دارپ باکس همیشه همراه خود دارند.

این سرویس دهنده میزبانی فایل به تازگی امکان اسکن مستقیم مدارک را به اپلیکیشن اندروید خود اضافه کرده است.

با استفاده از این قابلیت میتوانید از مدارک خود با دوربین گوشی عکس بگیرید تا آن را به صورت مستقیم و با فرمت PDF در حساب دراپ باکس خود ذخیره کنید و حتی میتوانید کلمه خاصی را در متن فایل جست و جو کنید

برای استفاده از دراپ باکس باید اینترنت گوشی فعال باشد زیرا فایل ها باید از گوشی به سرویس دراپ باکس منتقل شوند و در نسخه جدید اپلیکیشن دراپ باکس قابلیت جدیدی به نام Offline Mode  هم اضافه شده که میتوانید در مواردی که دسترسی به اینترنت ندارید هم از اپلیکیشن استفاده کنید و تمامی فایل های شما روی گوشی ذخیره میشود تا زمانی که اینترنت گوشی فعال شد بصورت خودکار حافظه گوشی با حساب دراپ باکس شما سینک میشود و فایلهای جدید آپلود میشوند.

در این نسخه همچنین پشتیبانی از زبانهای دیگری افزوده شده و اپلیکیشن دراپ باکس در حال حاضر بیش از ۲۰ زبان مختلف را پشتیبانی میکند.

اگر از کاربران این سرویس هستید میتوانید همین امروز آخرین نسخه از اپلیکیشن آن را برای نسخه اندروید یا iOS دانلود کنید و از قابلیت های جدید آن استفاده کنید.