دانلود اپلیکیشن اندروید
آبان ۴, ۱۳۹۵

معرفی و دانلود اپلیکیشن Wallpaper از گوگل


والپیپر ها Wallpaper یا همان عکسهای پس زمینه که برای تلفن همراه از آنها استفاده میشود تاثیر زیادی در زیبا سازی و تنوع دادن به محیط تلفن های هوشمند است و اپلیکیشن های زیادی هم برای آن ساخته شده اند که هر کدام امکانات خاص خود را دارند و اکنون گوگل به صورت اختصاصی یک اپلیکیشن عالی برای تغییر تصاویر پس زمینه موبایل اندرویدی معرفی کرده است که هزاران تصویر با کیفیت در موضوعات مختلف در آن وجود دارد.

نام این اپلیکیشن Wallpapers  است و تصاویر موجود در آن از دسته بندی های مختلفی انتخاب شده اند  و کیفیت مناسبی هم دارند  که برای هر سایز صفحه نمایش برای موبایل و تبلت قابل استفاده است.

میتوانید هر کدام از تصاویر را به دلخواه خودتان به عنوان تصویر پس زمینه استفاده کنید یا تنظیمات نرم افزار را روی Live تنظیم کنید تا در بازه های زمانی دلخواه شما تصویری دیگری را به عنوان بک گراند انتخاب کند و تمامی تصاویری که انتخاب و استفاده میکنید در حافظه گوشی دانلود میشوند تا در آینده هم بتوانید از آنها استفاده کنید.

اگر از اندروید نسخه ۷ یا بالاتر استفاده میکنید این امکان را دارید که برای صفحه اصلی و صفحه قفل گوشی عکسهای متفاوتی انتخاب کنید.

برای دانلود این اپلیکیشن برای گوشی اندروید روی لینک زیر کلیک کنید :

دانلود اپلیکیشن Wallpaper