دانلود اینستاگرام برای ویندوز
مهر ۲۷, ۱۳۹۵

انتشار نسخه دسکتاپ اینستاگرام برای کاربران ویندوز


بالاخره اینستاگرام نسخه دسکتاپ نرم افزار خود را برای کاربران ویندوزی ارائه کرد  تا بتوان از طریق کامپیوتر های شخصی هم به این شبکه اجتماعی دسترسی داشت.

این اپلیکیشن از طریق Windows Store قابل دانلود است و با نصب کردن آن میتوانید عکسهای اشتراک گذاشته شده توسط دوستانتان را ببینید , استوری ها Story را تماشا کنید , و حتی پیام های رسیده را ببینید و پیام ارسال کنید و تمامی امکاناتی که در نسخه موبایلی اینستاگرام وجود دارد هم اکنون از طریق اپلیکیشن ویندوز آن در دسترس است .

یکی از قابلیتهای مهمی که در نسخه دسکتاپ وجود دارد و در اپلیکیشن موبایلی مشاهده نمیشود , قابلیت اشتراک گذاری مطالب از طریق فیسبوک است که با کلیک راست روی تصاویر این قابلیت در اختیار شماست.

با این اپلیکیشن حتی میتوانید عکسهای کامپیوتر خود را در اینستاگرام خود ارسال کنید و حتی اگر دستگاه شما مجهز به وب کم باشد , میتوانید همان لحظه عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید.

اما به نظر میرسد از نظر رابط کاربری هنوز مشکلات زیادی در این اپلیکیشن وجود دارد که باید اصلاح شود. برای مثال وقتی اپلیکیشن را نصب میکنید فقط وسط صفحه نمایش تصاویر را میبینید و یک حاشیه سفید در دو طرف آن وجود دارد و به نظر میرسد اپلیکیشن با عرض صفحه نمایش هماهنگی ندارد.

مورد بعدی کرش کردن نرم افزار موقع ایجاد استوری Story از طریق وب کم است که بسیار آزار دهنده است و این طور که به نظر میرسد این اپلیکیشن بیشتر برای کاربران تبلت های ویندوزی طراجی شده است تا سیستم های دسکتاپ.

باید دید در آپدیت های بعدی این اپلیکیشن تا چه میزان ایرادات آن رفع میشود.