آموزش رایگان عکاسی
بهمن ۲۶, ۱۳۹۵

آموزش رایگان عکاسی با مدرک از دانشگاه هاروارد


آشنایی به هنر عکاسی برای افرادی که کارهای گرافیکی و طراحی انجام میدهند بسیار ضروری است زیرا میتوانند تصاویر مورد نیاز برای پروژه های مشتریان را خودشان تهیه کنند و در نهایت پروژه منحصر به فردی به مشتری تحویل بدهند.

برای یادگیری عکاسی دوره های فراوانی بصورت فیزیکی و آنلاین وجود دارد که هر کدام شامل سر فصل های مختلفی هستند. امروز قصد دارم یک دوره رایگان آموزش عکاسی را معرفی کنم که توسط دانشگاه هاروارد برگزار میشود و شرکت در آن بصورت آنلاین و کاملا رایگان است.

این دوره با همکاری موسسه آموزشی ALISON برگزار میشود که از پیشگامان آموزش آنلاین است و در پایان دوره به افرادی که بتوانند حد نصاب نمرات را کسب کنند دیپلم رسمی و معتبر اعطا میشود.در این دوره بسیاری از مبانی عکاسی مانند کادر ها , کمپوزوسیون , نور پردازی و حتی بعضی از نرم افزارهای لازم آموزش داده میشود.

این دوره شامل ۱۳ سر فصل با موضوعات مختلف است و در انتها امتحان کلی از شما گرفته میشود و اگر بتوانید حداقل ۸۰% از نمره را کسب کنید دیپلم پایان دوره به شما داده خواهد شد که به صورت یک فایل پی دی اف و قابل چاپ کردن است.

تنها عیب این دوره ساخته شدن سر فصل ها و آموزش های آن در سال ۲۰۰۹ است. هرچند مبانی و اصول گرفتن عکس هنوز هم مانند گذشته است ولی بعضی از آموزشها که مربوط به نرم افزارهاست دچار تغییراتی شده و ممکن است در حال حاضر چندان قابل استفاده نباشد

ولی اگر به دنبال دوره جامعی برای آموزش رایگان عکاسی از یک مرکز معتبر هستید میتوانید با کلیک روی لینک زیر در این دوره شرکت کنید و هر زمانی که خودتان مایل بودید سرفصل ها را مشاهده کنید و در پایان شانس خود را برای گرفتن دیپلم از دانشگاه هاروارد امتحان کنید

لینک شرکت در دوره : https://alison.com/courses/Digital-Photography/content