دانلود رایگان سورس پروژه
دی ۱۱, ۱۳۹۵

دانلود رایگان سورس کد هزاران پروژه برنامه نویسی


افرادی که به دنبال یادگیری برنامه نویسی هستند و نیاز به نمونه پروژه ها و کدهای انجام شده دارند به دنبال منابعی هستند که بتوانند به این پروژه ها دسترسی داشته باشند.سایتی که امروز معرفی میکنم مجموعه ای از ۱٫۸ میلیون پروژه و نمونه کد به صورت متن باز برای پلتفورم ها و زبانهای مختلف برنامه نویسی است.

سایت Libraries.io  مجموعه عظیمی از پروژه های مختلف است . این پروژه ها در گروه های مختلف دسته بندی شده اند و همچنین میتوانید با جست و جو در سایت به کدهای مورد نیاز خود برسید. تمامی این کدها به صورت متن باز و برای استفاده عمومی رایگان قرار داده شده اند و به راحتی قابل دانلود هستند.

قابلیت جست و جوی پیشرفته این سایت کمک میکند تا دقیقا پروژه ای که مورد نیاز شماست پیدا کنید. برای مثال میتوانید به دنبال پروژه ای بگردید که به زبان جاوا نوشته شده باشد و برای وردپرس کاربرد داشته باشد.

برای پروژه ها سیستم امتیاز بندی هم وجود دارد و پروژه هایی که روی گیت هاب GitHub قرار دارند را بر اساس تعداد افراد مشارکت کننده امتیاز بندی میکند و پروژه ها پر طرفدار را در ابتدای نتایج به کاربر نمایش میدهد.

بعد از اینکه پروژه مورد نظر خود را پیدا کردید با مراجعه به صفحه اختصاصی آن پروژه میتوانید مشخصات کلی پروژه و آدرس سایت رسمی یا صفحه گیت هاب آن را ببینیدو حتی برای توسعه آن کمک کنید.

این سایت بزرگترین منبع دانلود و جست و جوی سورس کد برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان است و هر نوع پروژه برای هر پلتفورمی که در ذهنتان وجود دارد را میتوانید در آن پیدا کنید.