اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۶

دانلود اپلیکیشن جلوگیری از سرقت تلفن همراه


به سرفت رفتن دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه یا تبلت یکی از مشکلاتی است که افراد با آن مواجه میشوند و میتواند ضرر های مالی و معنوی زیادی برای افراد داشته باشد. امروز قصد دارم اپلیکیشنی معرفی کنم که میتواند با هشدار دادن جلوی به سرقت رفتن دستگاه اندرویدی شما را بگیرد .

نام این اپلیکیشن  Pocket Sense است و در حال حاضر بر روی گوشی های اندرویدی قابل نصب است. کافی است این اپلیکیشن را نصب و فعال کنید و هنگامی که گوشی از جیب شما خارج شود بصورت خودکار آلارم بلندی به همراه ویبره ممتد پخش میکند و تا زمانی که قفل گوشی را باز نکنید آلارم آن قطع نخواهد شد و با این سیستم در جاهای شلوغ مانند مترو , اتوبوس و اماکن مشابهی که ممکن است افرادی گوشی شما را از جیب یا کیفتان بیرون بیاورند امنیت دارید و میتوانید جلوی سرقت را بگیرید.

این اپلیکیشن به جز قابلیت پخش آلارم در زمان بیرون آمدن گوشی از جیب یا کیفتان میتواند در صورت جدا شدن از شارژر یا حتی تکان خوردن هم آلارم پخش کند و با این قابلیت میتوانید با خیال راحت در محل کار یا اماکن عمومی گوشی خود را به شارژ بزنید و به کارهای خود برسید و در صورت بروز هرگونه تغییری در مکان گوشی یا جدا شدن آن از شارژر شروع به پخش آلارم با صدای بلند خواهد کرد.

این اپلیکیشن تنظیمات خاصی ندارد و فقط یک نکته قابل توجه در بخش تنظیمات آن قابلیت Delay  است که میتوانید با آن مشخص کنید آلارم بعد از چند ثانیه تاخیر پخش شود. با استفاده از قابلیت تاخیر میتوانید اپلیکیشن را همیشه در حالت فعال داشته باشید و در حالت عادی قبل از آنکه آلارم آن به صدا در بیاید خودتان به صورت دستی آن را غیر فعال کنید.